słowa kluczowe: 2021, Nowy Rok.
Świat2020.12.31 04:55 05:21

⭐ NOWY ROK 2021 ⭐ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ⭐

 
 

 ⭐  To najkorzystniejszy scenariusz na 2021 rok  ⭐.

         Ale brak gwarancji. 


 

  To najkorzystniejszy scenariusz na 2021 rok ⭐ (uwaga: brak gwarancji!).

   Jak faktycznie w 2021 roku będzie ? 

 

⭐  Najkorzystniejszym scenariuszem jest oczywiście to, że wirus zaniknie i że "Korona" spadnie z głowy światowych liderów, którzy są współodpowiedzialni za tragiczny w skutkach cały rok 2020 w którym zostało zniszczone nie tylko normalne sprawne funkcjonowanie państw, gospodarek ale także - relacje międzyludzkie a w tym rodzinne. 

 Najkorzystniejszy scenariusz to też ten, że szczepienia to tylko wymuszona formalność a nie faktyczna konieczność.

Tego zapwne my normalni ludzie bardzo chcemy, ale nie jest to takie oczywiste że w 2021 roku tak właśnie się stanie gdy mamy do czynienia z celowo wywołaną i modyfikowaną "pandemią" po przez dobrze zorganizowaną światową terrorystyczną organizację, (która ma w rękawie nowe mutacje).

   Ale na co możemy liczyć ? Jaki jest najkorzystniejszy scenariusz na 2021 rok ? 

 Pomimo trudnego do przewidzenia obrazu przyszłości, istnieją czynniki, które pozwalają nakreślić najkorzystniejszy scenariusz. Bez żadnej gwarancji, że to się spełni. 

⭐   To scenariusz powrotu do normalności. Teraz juź wiemy jak bardzo za takimi zwykłymi sprawami obecnie tęsknimy. 

Relaks w klubie, picie kawy, piwa z przyjaciółmi w barze, spotkania, przytulanie się, kontakty z bliskimi z babcią lub po prostu normalna praca z kolegami w biurze, bez kagańca na twarzy i godziny policyjnej i ingerencji władzy w nasze sprawy osobiste, w nasze życie prywatne. 

  Jak faktycznie w 2021 roku będzie ? 

Tego nie wiemy, ale ja życzę wszystkim ludziom dobrej woli by Rok 2021 był wolny od wszelkiej zarazy, a przy tym wolny od państwowego terroru, by ludzie przyjaźnie odnosili się we wzajemnych relacjach, kontaktach. By widać było uśmiech na ludzkiej twarzy bo pod maską jest on niewidoczny. 

   Podsumowując.  

 … Powiedzmy więc, że od stycznia znów delikatnie będzie można zrelaksować się. Weźmy na przykład, czynny sport lub razem wypad do restauracji, lub do teatru i że szkoły i sklepy ponownie otworzą się i można będzie robić zakupy bez maski na twarzy. A może nawet imprezy na małą skalę. 

  A potem niedługo po wakacjach spędzanych z rodziną czy z przyjaciółmi spotkanie przyjaciół w kawiarni w barze, zwykle tak jak było wcześniej i znowu się uśmiechając i przytulając. Wiem że to wygląda jak wróżenie (z fus kawy), ale jedno jest pewne: w dużej mierze musimy do tego zmierzać. 

  Życzę każdemu w Nowym 2021 Roku 

     Zdrowia Szczęścia Pomyślności     

               Spełnienia Marzeń                    

 

  Pozdrawiam Serdecznie  ⭐ 

 

 

96 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcja bloga: Atom   RSS  ↑ do góry ↑