słowa kluczowe: NAZIZM. VETO, ONZ, UKRAINA, USA.
Świat2020.12.21 07:08

USA i Ukraina bez maski ! Świat zobaczył prawdziwe oblicze !

 
 
↕USA i UKRAINA Bez retuszu ! Naga prawda w ONZ. Polskie mainstreamowe media milczą lub fałszują fakty.↕
 

 

 

  W Polsce w mainstreamowych mediach się milczy o skandalu ze strony "Demokratycznego Zachodu".

A głównie ze strony STANÓW ZJEDNOCZONYCH i UKRAINY. 

W końcu kraje jak USA i Ukraina oraz kraje unii europejskiej zrzuciły maski i pokazały prawdziwe oblicze które przykrywały obłudą rządów prawa, demokracji i anty nazizmu i anty faszyzmu. 

 

 Pytanie, czy ludzie są zaskoczeni decyzją Ukrainy i Stanów Zjednoczonych ?

 

■ Myślę że większość ludzkości która obserwuje czyny postępowania tych państw nie jest aż tak bardzo zaskoczona bo agresywne działania Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej już dawno uwidoczniło że ten kraj nie ma nic wspólnego z uczciwą demokracją i prawami człowieka. USA ingeruje w wewnętrzne sprawy innych państw, zmienia rządy po przez tzw rewolucje, opłaca dywersantòw opozycjonistòw, okupuje obce państwa i eksploatuje (kradnie) cudze surowce, napada i prowadzi wojny a  w stosunku do silniejszych oczernia te kraje i stosuje bezprawne sankcje by zniszczyć konkurencję i narzucić swoją wolę innym. 

■  Jeżeli chodzi o Ukrainę to od 2014 roku ten kraj po dokonaniu przez prawicowych nacjonalistów bestialskiego mordu na bezbronnych młodych ludziach w Odessie i braku jakiejkolwiek konsekwencji dla sprawców tej barbarzyńskiej zbrodni, dokonał jawnego wyboru ideologii nazistowskiej, likwidując fizycznie faktyczną opozycję oraz przez ponad 6 lat mordując ludność cywilną i bombardując infrastrukturę w Donbasie. 

Teraz dla tych naiwnych którzy byli przez 24 h na dobę karmieni radiem "free europe" i innymi propagandami w masmediach głównego nurtu, ze strony Zachodu i Ukrainy została maska zasłaniająca prawdziwe oblicze tych panujących tam rządów na forum ONZ zrzucona, ukazała się prawdziwa ta  twarz jak jest na prawdę, nazistowska i banderowska. Dla przypomnienia dodam, że to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej po zakończeniu 2 wojny światowej dały schronienie tysiącom SSmanom i członkom ukraińskiej UPA wykorzytując ich do walki z państwami bloku Układu Warszawskiego.

Okazuje się że Stany Zjednoczone i Ukraina były w ONZ jedynymi krajami, które głosowały przeciw rezolucji Zgromadzenia Ogólnego która była przeciwko gloryfikacji nazizmu i niedopuszczalności pewnych praktyk, które przyczyniają się do podżegania współczesnych form rasizmu, dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji.

■  Każdy uczciwy człowiek będzie oburzony i ujrzy prawdziwe oblicze obecnej Ukrainy i Stanów Zjednoczonych oraz jakie sympatie istnieją wśród liderów Unii Europejskiej i to co się dzieje. Obraz stał się po ostatnim głosowaniu w ONZ bardzo wyrazisty i jakie jest ze strony Zachodu przyzwolenie na Ukrainie i na Białorusi oraz w krajach bałtyckich na nazizm i faszyzmu. Gdzie są pod flagami nazistowskich kolaborantów organizowane pochody, demonstracje i co najgorsze morderstwa i dyskryminacje.

■ WSTYD i HAŃBA ! ■

Na 75. Zgromadzeniu Ogólnym ONZ uchwałę w sprawie walki z nazizmem i walki z jego gloryfikacją przyjęto 130 głosami „ZA” i 2 głosami „PRZECIW”. A sprzeciwiały się tylko dwa kraje - USA i ... Ukraina. 

↕Teraz widzimy jak upiorna stała się obecna banderowska Ukraina po 2014 i jej główny sponsor, patronat STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI PÓŁNOCNEJ ↕

W Rosji na łamach ogólnodostępnej TV przypominają, że Ukraińska SRR straciła jedną piątą swojej populacji podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. ... jedna piąta populacji w walce z nazizmem. Oraz zwracają też uwagę ... Ukraińska SRR została członkiem ONZ w 1947 r. Ze względu na ogromne straty i walkę z nazistami i wkład w zwycięstwo nad nimi.

Takie są fakty co do prawdziwego oblicza "demokracji i wolności " w USA i na obecnej Ukrainie. 

Ale przerażające jest też to, że kraje Unii Europejskiej które w większości doświadczy!y brutalnego zniewolenia i cierpień pod czas nazistowskiej niemieckiej ich okupacji teraz by przypodobać się swojemu hegemonowi USA i sponsorowanemu przez Unię reżimowi w Kijowie wstrzmały się od głosu. 

■  Co robisz? " - można było przeczytać postawione pytania przez autorów kanału TV „Historia Ukrainy”.

Przecież jest to jawna zniewaga milionów ofiar nazizmu. A to właśnie !!! państwa członkowskie UE masowo wstrzymały się od głosu - pisze europejskie wydanie Politiko !!! .

W sumie 130 krajów poparło rezolucję, a 51 wstrzymało się od głosu.

↔ Dwa kraje ↕ (USA i UKRAINA)  ↕były przeciwko ↔.

Decyzję Unii Europejskiej o wstrzymaniu się od głosu poparły także Cypr i Grecja, kto zrozumie te kraje UE które poza Polską mają szczególnie krwawe wspomnienia w związku z nazistowskimi okupantami i po roku 1945 Grecja z rządami faszystowkimi. W obawie że stracą przychylność to także większość krajów kandydujących do UE wstrzymała się od głosu, w tym Albania, Islandia, Czarnogóra i Macedonia Północna.

Teraz to namy  namacalny dowód, jak nisko potrzeba upaść moralnie i mentalnie i wyzbyć się ludzkiej  godności i empatii dla milionów ofiar nazizmu by dziś w tak ważnej kwestii jak potępienie ideologii nazizmu który zawierał rasizm, nienawiść, bezcześcił wiarę chrześcijańską mordują nikomu nic nie winną ludność, palił kościoły w tym mordował masowo bezbronne dzieci,  by bez wstydu  w ONZ zagłosować przeciwko tej bardzo ważnej rezolucji.

Każdy zdrowy na umyśle uczciwy człowiek doskonale wie, że nazizm był w istocie wyłącznie ideologią skrajnej nienawiść, zniewolenia i poniżenia innych, był samą barbarzyńską zbrodnią ! . 

I o to na oczach świata są te dwa kraje na świecie które zagłosowały przeciwko te kraje to USA i Ukraina.

W tym 51 państw wstrzymało się,  państw które z powodu wasalstwa i poddaństwa w stosunku do Stanów Zjednoczonych są zależne od USA i są to jednak faktyczne niestety półkolonie USA a w tym gronie jest NIESTET też rządzona przez PiS nasza Polska z krwawym doświadczeniem przez 6 lat wojny i nazizmu !

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔ ↔ ↔ ↔ 

 

 

To nie jest fikcja,  we Wietnamie i w Afganistanie i w Iraku , amerykańscy żołnierze mordowali dzieci,  kobiety i całe rodziny. ... . Dla przyjemności i z zemsty. 

 

145 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcja bloga: Atom   RSS  ↑ do góry ↑